Hakkımızda

Kuruluşumuzdan bu yana her zaman sizlere en iyi hizmeti ulaştırdık.

Neler Yapmadık ki?


PARTNER VE BAYİ
METRE KARE KAPAK ÜRETİMİ
KAPALI ÜRETİM ALANI
YILLIK MAKİNE SATIŞI

Biz Kimiz?


  Kurulduğu ilk günden günümüze kadar müşteri odaklı hizmet yapısı ve kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışıyla sürekli gelişimi benimsemiş olan AKSAKAL MOBİLYA, sektör içerisindeki yerini hızla arttırmaya devam etmektedir.

  1976 yılında başlayan imalat sürecinde bugün kalifiye işgücü ve sektörün sahip olduğu son teknoloji makine ve teçhizatları bünyesinde barındırarak müşterilerine zengin olanaklar sunabilen bir fabrika konumundadır. Kalite standartları çerçevesinde uygulanan üretim süreçlerinden sonra müşteri ile hatasız buluşturulan ürünlerle MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’nin daima en üst düzeyde tutulması sağlanmıştır.

  Bugün bölgesinde KAPAK ve KAPI imalatında lider konumda olan AKSAKAL MOBİLYA, 7000 m² ’lik kapalı alanı, 500 ‘e yakın bölge bayisi ve uzman kadrosu ile mobilya sanayine değer katmayı sürdürmektedir.

  1991 yılında ahşap işleme (marangoz) makinaları satış ve teknik servis (revizyon, bakım, onarım) hizmetlerine başlayan AKSAKAL MAKİNE, bugün Karadeniz’in en büyük makine parkuruna sahip olup, en güçlü makine üreticilerinin bayisi konumundadır.

  Hedefimiz, en iyisini üretip en iyilerle paylaşmaktır.
Aksakal Mobilya Makina
Teknik Öğretmen
Abdullah Sami AKSAKAL